O nas

O nas

W branży IT działamy od 2000 roku. Na koncie mamy wiele udanych projektów

Jesteśmy małą agencją, ale uważamy to za wielką zaletę.
Mamy stałe grono Klientów, a nowi zostają z nami na lata.

Jesteśmy programistami, więc od pisania rozbudowanych tekstów przedstawiających nas wolimy wypisać konkrety:

  • Ponad 30 zadowolonych Klientów - większość z nich to nasi stali Klienci, z którymi współpracujemy od przeszło 10 lat.
  • 90% nowych Klientów trafia do nas dzięki rekomendacjom naszych obecnych Klientów.
  • Jesteśmy polecani przede wszystkim za terminowość, bardzo wysoką jakość dostarczanych rozwiązań oraz umiejętność rozmawiania zrozumiałym dla klientów językiem.
  • Nasze aplikacje dedykowane to ponad 49 milionów linijek kodu spełniającego normy najwyższej jakości
  • Autorski framework, na którym powstało dedykowane rozwiązania dla naszych Klientów dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.
  • Rzetelne wdrożenie i serwis powdrożeniowy.

To jest dla nas ważne:

Doskonale wiemy, że jakość dostarczanych przez nas rozwiązań oraz jakość świadczonych usług wdrożeniowych i powdrożeniowych wpływa na codzienną pracę naszych Klientów i możliwość realizacji przez nich celów biznesowych. dokładamy wszelkich starań by stworzone przez nas aplikacje oraz ich obsługa były jasne i czytelne a jednocześnie spełniały wszelkie wymagania Klienta.

Większość Klientów, z którymi współpracujemy to Stali Klienci. Dbamy o budowanie długotrwałych relacji z naszymi Klientami opierając je na partnerstwie, pełnym poszanowaniu i zaangażowaniu w realizację wspólnych celów.

Uważnie śledzimy rozwój technologii, w których się specjalizujemy. Chętnie korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań i doradzamy naszym Klientom aby dzięki innowacjom budowali swoją przewagę konkurencyjną z naszą pomocą.

Zdajemy sobie sprawę z szaleńczego tempa otaczającego nas świata. Nasze rozwiązania - szczególnie te dedykowane - wymagają czasu by nabrać kształtu, jednak jeśli termin jest na wczoraj - dotrzymamy go!